„Anioł, Aniołek, Aniołeczek” – podsumowanie konkursu plastycznego

Dnia 04 grudnia 2023 r. nastąpiło rozstrzygnięcie kolejnej edycji konkursu plastycznego przeznaczonego dla dzieci w wieku przedszkolnym, pt. „Anioł, aniołek, aniołeczek” organizowanego przez nauczycielką naszego przedszkola. W konkursie wzięły udział prace przedszkolaków, które napływały z całego Rybnika.
Wszystkie prace zachwyciły zarówno organizatora, jak i Jury powołane do rozstrzygnięcia konkursu. Jury, któremu przewodniczyła Dyrektor Zespołu Szkolno -Rewalidacyjnego Szkoła Życia w Rybniku mgr Agnieszka Antosz, postanowiło nagrodzić następujących autorów prac:
I miejsce ex aequo otrzymują:
Bartłomiej Dura ze Szkoły Podstawowej Specjalnej z Oddziałami Przedszkolnymi nr 7 w Rybniku
Pola Giemza z Przedszkola nr 22 w Rybniku
II miejsce:
Bohdan Orlach ze Szkoły Podstawowej Specjalnej z Oddziałami Przedszkolnymi nr 7 w Rybniku
III miejsce:
Kamila Połednik z Oddziału Przedszkolnego przy SP 22 w Rybniku
Zostało również przyznane wyróżnienie dla:
Emilii Frydeckiej z Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 39 w Rybniku
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy, a opiekunom dziękujemy za umożliwienie dzieciom udziału w konkursie.
Tekst: Joanna Smyczek