• (32)4226407
  • sekretariat@szkolazycia.rybnik.pl
  • Rybnik ul. Orzepowicka 15a
Aktualności
1,5% – prośba o wsparcie naszej placówki lub Klubu Olimpiad Specjalnych

1,5% – prośba o wsparcie naszej placówki lub Klubu Olimpiad Specjalnych

Szanowni Państwo

Serdecznie zachęcamy do przekazania 1,5% Państwa podatku na rzecz Zespołu Szkolno – Rewalidacyjnego Szkoła Życia w Rybniku.  
Wystarczy w formularzu rozliczenia podatkowego wpisać w pozycji ”Wniosek o przekazanie 1,5% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego” KRS 0000288002, a w pozycji ”Cel szczegółowy 1,5%” wpisać: Oligos – Szkoła Życia.
Dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem OLIGOS 1% Twojego podatku zostanie przekazane na finansowanie potrzeb naszych podopiecznych.

Z zebranych środków planujemy tym razem doposażyć nasz plac zabaw w elementy SIŁOWNI PLENEROWEJ, tak, by także i nasi starsi podopieczni mogli pełniej i aktywniej korzystać z obejścia naszego budynku.

 


Nr KRS Stowarzyszenie OLIGOS
0000 288 002

Cel szczegółowy 1,5%
OLIGOS – Szkoła Życia

Dziękujemy!!!

 

 


ALTERNATYWNIE: 

Szanowni Państwo,

Serdecznie zachęcamy do wsparcia działającego przy zespole  Klubu Olimpiad Specjalnych PROMYK Rybnik poprzez przekazanie 1,5% podatku należnego za miniony rok na rzecz naszej organizacji – wpisując do zeznania rocznego w odpowiednie rubryki:

numer KRS 0000190280
kwotę 1,5% podatku
i cel szczegółowy: Śląskie „Promyk

Olimpiady Specjalne Polska to organizacja pożytku publicznego wspierająca rozwój aktywności fizycznej osób z niepełnosprawnością intelektualną. Poprzez swoje działania umożliwia członkom i zawodnikom Olimpiad Specjalnych bezpłatny udział w całorocznym cyklu treningów i zawodów sportowych w całym szeregu dyscyplin olimpijskich.
Więcej o działalności klubu można dowiedzieć się na www.szkolazycia.rybnik.pl/promyk

Skip to content