Bez kategori
Mikołajowa niespodzianka!!!

Mikołajkowe uroczystości w naszej szkole rozpoczęły się bardzo wcześnie – szczególnie dla klasy VIIIa, która przed śniadaniem spotkała w kuchni dydaktycznej Mikołaja, czekającego na nich z ogromną ilością pięknie udekorowanych paczek. Uczniowie, po krótkiej rozmowie z miłym gościem, ochoczo zabrali się do rozpakowywania prezentów. Naszym wychowankom pomagały panie: Martyna Płonowska-Troszka – wicedyrektor ZS-R Szkoła Życia w Rybniku i Danuta Ficner, która wprowadza naszych uczniów w arkana sztuki kulinarnej. Ogromna ilość słodyczy przerosła wyobrażenie wszystkich obecnych. W tym miejscu pragniemy gorąco podziękować pani Aleksandrze Nowak i jej przyjaciołom za zorganizowanie tak wspaniałej niespodzianki dla naszych uczniów. Radości jaką sprawiły naszym wychowankom przygotowane przez panią Olę paczki, nie da się opisać, ale chociaż częściowo możemy pokazać w naszej fotorelacji.

Tekst: Danuta Ficner, zdjęcia: Martyna Płonowska – Troszka