Karnawał 2021 – podsumowanie

Tegoroczny karnawał upłynął nieco mniej tradycyjnie niż się to przyjęło w naszej placówce. W miejsce wspólnych dużych imprez poszczególnych grup, z wiadomych względów, wychowawcy zorganizowali kilka mniejszych, kameralnych imprez. Część grup, tu głównie przedszkolaki i młodsi podopieczni SP, postawili na baliki przebierańców, starsi uczniowie SP i podopieczni Ośrodka R-W spędzili czas w dyskotekowym klimacie. Część z nich połączyła imprezę z tłustym czwartkiem i Walentynkami, dla innych okazją do wspólnej zabawy były ostatki. Wszystkie imprezy, choć bardzo kameralne, były niezwykle wesołe, kolorowe i wystrzałowe, jak na karnawał przystało! Wprawdzie nic nie zastąpi wspólnej imprezy, na którą wszyscy już z utęsknieniem czekają, te małe też miały swoje plusy, takie jak chociażby możliwość większej indywidualizacji repertuaru muzyki, czy ulubionych zabaw:))))

W tym miejscu zapraszamy do obszernych karnawałowych fotorelacji na naszym profilu facebookowym:

Balik Przedszkole grupy P2 i P3  – TUTAJ

Balik Przedszkole grupy P1 i P4 – TUTAJ