IX edycja „Spotkania ze sportem” na Stadionie Śląskim w Chorzowie z naszym udziałem!

Dnia 23 października 2024 r. ekipa naszych uczniów, po raz kolejny, wzięła udział w wydarzeniu „Spotkanie ze sportem” na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Nasi uczniowi mieli okazję sprawdzić się w szeregu konkurencjach, zadaniach ruchowych tj.: tory przeszkód, rzuty do celu, przemieszczanie się na deskorolce, zadania koordynacyjne. Ich zmagania zostały uhonorowane medalami oraz upominkami w postaci plecaków. Ogromne Brawa dla całej ekipy!
Dziękujemy w tym miejscu organizatorom – Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach oraz Stadion Śląski za kolejne zaproszenie!
Tekst: Magdalena Kraska, zdjęcia ZS-R Szkoła Życia w Rybniku