Pasowanie przedszkolaków 2024

Dnia 16 października 2024 r. dzieci, które rozpoczęły przygodę z naszym przedszkolem zostały pasowane na przedszkolaka. Grupy przedszkolne zaprezentowały poznane już piosenki, nie obyło się również bez wierszyka, po czym wraz z rodzicami i paniami wychowawczyniami przedstawiły zdobyte już umiejętności w różnych konkurencjach. Na koniec za zadanie miały przejście trudnego toru przeszkód, a po jego przejściu zostały pasowane na przedszkolaka przez Dyrekcję – panie Martynę Płonowską – Troszka oraz Annę Szczęsny. Witamy w naszym gronie Lenkę, Tomka, Huberta, Lilię, Mikołaja, Szymona oraz Kornelię.
Naszym nowym Przedszkolakom życzymy powodzenia i dużo radości płynącej z edukacji, terapii i zabawy w naszym Przedszkolu nr 48.
Ogromne brawa dla wszystkich występujących dzieci!
Tekst: Joanna Smyczek, zdjęcia: Teresa Radecka