Letni Obóz Sportowy Olimpiad Specjalnych Czaplinek 2024 z udziałem naszej ekipy

Kolejny Letni Obóz Sportowy Olimpiad Specjalnych za nami. Cieszymy się, że ponownie mogliśmy podziwiać uroki przepięknego Jeziora Drawsko w Czaplinku.
W tegorocznym obozie ( w dniach 4- 14 lipca 2024 r.) swoje umiejętności sportowe szlifowało pięciu zawodników naszej szkoły, wraz z ekipą Promyk Rybnik Klub Olimpiad Specjalnych i Olimpiady Specjalne Śląskie, uczestnicząc w różnych zajęciach w ramach letnich dyscyplin: pływanie, bocce, piłka nożna, koszykówka, lekkoatletyka, nordic walking, kajakarstwo. Pogoda nam dopisała. Dlatego też, zajęcia sportowe odbywały się na świeżym powietrzu. Z tego najbardziej byliśmy zadowoleni. Sport, a także wakacyjny odpoczynek, zabawa nad jeziorem, wycieczki, w wolnych chwilach: dyskoteki, ognisko, podchody przyniosły naszym zawodnikom wiele radości i satysfakcji. Czyli po prostu moc atrakcji. Nad sportowcami promyka pieczę wychowawczą oraz trenerską pełnili pracownicy naszej placówki: Anna Rak – Lignarska, Sonia Koczy oraz Adam Jurzysta.
Brawa dla całej ekipy!
Organizatorem obozu był Oddział Regionalny Olimpiady Specjalne Śląskie
Wsparcie finansowe:
Samorząd Województwa Śląskiego Śląskie. Pozytywna energia
oraz PFRON za pośrednictwem OPS Rybnik.
Tekst: Sonia Koczy, zdjęcia: KOS „Promyk” Rybnik