Życzenia bożonarodzeniowe

,, Życia nie mierzy się liczbą oddechów, ale liczbą chwil, które zapierają dech w piersiach.” / Maya Angelon /
Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim odpoczynku i wytchnienia wśród najbliższych i kochanych osób. Ogromu wzruszających chwil i sytuacji pozytywnych. Niech spotkania rodzinne otulą wszystkich dobrem, umocnią więzi rodzinne i przyjacielskie, a poświęcony czas na wspólne rozmowy i bycie ze sobą zbliży jeszcze bardziej do siebie.
W nadchodzącym Nowym Roku życzę wszelkiej pomyślności, radości z sukcesów dzieci, życzliwości i tak jak dotychczas doskonałej wzajemnej współpracy.
Wszystkim byłym pracownikom oraz tym, którzy w ostatnim czasie byli nieobecni w szkole przesyłam w imieniu całej społeczności szkolnej pozdrowienia, ciepłe myśli i życzenia zdrowia.
Wesołych Świąt!
Agnieszka Antosz