• (32)4226407
  • sekretariat@szkolazycia.rybnik.pl
  • Rybnik ul. Orzepowicka 15a
Aktualności
„Spartanie Dzieciom” w naszej placówce, podziękowania dla fundacji!

„Spartanie Dzieciom” w naszej placówce, podziękowania dla fundacji!

Dnia 8 grudnia 2022 r. w naszej placówce gościliśmy  wyjątkowe osoby. Odwiedzili nas trzej członkowie Fundacji ,,Spartanie Dzieciom”. Nasi goście: Pani Joanna razem z Panami Andrzejem i Szymonem to osoby, które na co dzień przez bieganie angażują się w akcje charytatywne i pomaganie dzieciom chorym oraz niepełnosprawnym. Fundacja postanowiła, że w tym roku to właśnie naszej placówce przekaże kwotę 3 000 zł w postaci dodatkowego sprzętu do stymulacji sensomotorycznej ( „maglownica” sensoryczna oraz hamaki elastyczne do stymulacji przedsionkowo – proprioceptywnej) oraz zabawek dla najmłodszych. Podczas spotkania dzieci żywo reagowały na niecodzienny strój Spartan. Mieli okazję zobaczyć go z bliska oraz przymierzyć. Sporo radości sprawiło im również rozpakowywanie przywiezionych przez gości prezentów. W ramach podziękowania uczniowie wystąpili z programem muzycznym, który bardzo wzruszył gości, a zaproszeni przedstawiciele Rady Rodziców w imieniu wszystkich dzieci i rodziców przekazali Spartanom kartkę z życzeniami i drobne świąteczne upominki.
Dziękujemy serdecznie Drodzy Spartanie, że zauważyliście naszą szkołę, poświęciliście swój czas i uwagę, aby pobyć z nami oraz oczywiście DZIĘKUJEMY za wszystkie wspaniałe prezenty
i radość jaką nam sprawiliście. Życzymy Wam dużo zdrowia i kondycji do kontynuowania swoich sportowych pasji oraz oraz tego, abyście chęcią pomagania na co dzień zarażali jak najwięcej ludzi dookoła! Nie żegnamy się, ale mówimy Wam do zobaczenia!
Dziękuję również pracownikom za przygotowanie występu, prezentów, poczęstunku oraz Radzie Rodziców za obecność i wsparcie podczas wizyty.
Agnieszka Antosz
Dyrektor Zespołu Szkolno – Rewalidacyjnego Szkoła Życia w Rybniku
Zapraszamy do pełnej fotogalerii z wydarzenia TUTAJ.
Tekst: Agnieszka Antosz, zdjęcia: Martyna Płonowska – Troszka, Magdalena Kasprzak
Skip to content