Podziękowanie za wsparcie akcji charytatywnej na rzecz Amelki

„Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie. Wyciągają ręce i proponują swoją przyjaźń.” (P. Bosman)

Przyjaźni, a co się z tym wiąże i pomocy.
Pomocy jakiej podęła się grupa wspaniałych Mam z naszej Szkolnej Rady Rodziców. Jakiś czas temu informowaliśmy o włączeniu się wspomnianych pań z do akcji charytatywnej na rzecz Amelki. Więcej o tej wspaniałej inicjatywie można dowiedzieć się na naszej stronie internetowej https://szkolazycia.rybnik.pl/…/zbiorka-charytatywna…/
W ramach pomocy w zbiórce miała jakiś czas temu kolejna inicjatywa – tym razem był to kiermasz bożonarodzeniowych ozdób, który miał miejsce w jedną z listopadowych niedziel przy parafii Św. Jadwigi na Nowinach.
Podczas zbiórki udało się pozyskać sporą sumę 5000,00 zł!!!
W imieniu inicjatorek akcji, jak i Amelki i jej Rodziny z całego  serca dziękujemy wszystkim zaangażowanym za poświęcony czas i energię w przygotowanie i przeprowadzenie tej akcji!!!

ZS-R Szkoła Życia w Rybniku