Lokalny Dzień Treningowy Programu MATP Olimpiad Specjalnych Rybnik 2021

Dnia 9 listopada 2021 r. w Zespole Szkolno – Rewalidacyjnym Szkoła Życia w Rybniku miał miejsce, w ramach lokalnej inicjatywy KOS Promyk Rybnik, Dzień Treningowy Programu Treningu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych Rybnik 2021.

Wydarzenie miało miejsce dzięki finansowemu wsparciu Urzędu Miasta Rybnika, któremu w tym miejscu serdecznie dziękujemy!!!

Herb - logo Miasta Rybnika

W wydarzeniu wzięli udział nie tylko nasi podopieczni, ale także uczestnicy Programu MATP KOS Promyk Rybnik ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Rybniku.
Dzień Treningowy rozpoczęła Ceremonia Otwarcia, podczas której podniesienia flagi OS dokonał poczet flagowy, w skład którego weszli sportowcy KOS Promyk Rybnik z naszej placówki. W imieniu zawodników przysięgę OS wygłosił Kamil. Impreza odbyła się w ścisłym reżimie sanitarnym. Poszczególne konkurencje Programu MATP OS uczestnicy programu realizowali w małych grupach startowych, dotyczyło to także ceremonii medalowych. Wszyscy startujący byli niezwykle dzielni w swym wysiłku, za co zostali nagrodzeni okolicznościowym medalem, smakołykami i klubową koszulką! Imprezę zorganizowali: Sonia Koczy, Monika Ryszka, Adam Rek, Adam Jurzysta, a wszystko pod pieczą Przewodniczącej KOS Promyk Rybnik pani Anetty Gawrysiak.

Ogromne brawa dla naszych zawodników!!!

Zapraszamy do obszernej fotorelacji z wydarzenia, która znajduje się na profilu facebookowym Szkoły Życia TUTAJ.

Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak