Dzień Chłopca 2020

Nasz tegoroczny Dzień Chłopca upłynął nieco inaczej niż dotychczas… wszystko z uwagi na wiadome ograniczenia i wytyczne… Nasi podopieczni świętowali bardziej kameralnie, w małych grupach….
Część starszych  uczniów SP oraz część podopiecznych Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego Dzień Chłopca świętowała w formie mini podchodów na terenie budynku. Poszczególne grupy, w odstępach czasowych, miały w przestrzeni szkolnej do zaliczenia różnego typu zadania związane ze spostrzegawczością, komunikacją alternatywną, koordynacją, równowagą.. w prezencie wszyscy uczestnicy otrzymali mini poczęstunek oraz okazję do obejrzenia archiwalnych materiałów filmowych z poprzednich obchodów święta chłopaków:)

Z kolei część podopiecznych naszego Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego spotkała się na wspólnej zabawie. Było muzycznie i bardzo kolorowo. Prowadząca przywitała szczególnie serdecznie CHŁOPAKÓW:) Nie obyło się bez uwielbianej przez wszystkich chusty Klanzy. Wiele radości sprawiły zebranym zabawy do znanych piosenek takich jak piosenek „Rolnik sam w dolinie, czy „Mam chusteczkę haftowaną”. Nie zabrakło oczywiści gromkiego „Sto lat”, odegranego przez dziewczyny na instrumentach, oraz słodkiego poczęstunku:)

Młodsze klasy szkoły podstawowej świętowały kameralnie w zespołach klasowych częstując się smakołykami, śród których znalazły się także przepyszne desery owocowo-lodowe:). Panie i dziewczyny składały chłopakom życzenia, wręczały okolicznościowe upominki czy dyplomy. Jedna z uczennic swoim kolegom z klasy podarowała przygotowane wcześniej, z pomocą swojej mamy, prezenciki, sprawiając chłopakom wiele radości!!!Był to niezwykle sympatyczny i niespodziewany gest:)

Przedszkolaki natomiast spotkały się na wspólnej zabawie z uwielbianą przez nich chustą Klanzy oraz na wspólnych zabawach kołowych z „Balonikiem” i „Starym Niedźwiedziem” na czele:) Było nadzwyczaj wesoło:)))

Mamy nadzieję, że tegoroczna forma przypadła naszym podopiecznym do gustu, aczkolwiek wiemy, że nic nie zastąpi wspólnego świętowania, na które wszyscy z utęsknieniem czekają…

Zapraszamy do obszernych fotogalerii z obchodów Dnia Chłopca na naszym profilu facebookowym:

Dzień Chłopca 2020 cz. I

Dzień Chłopca 2020 cz. II