• promykslaskie@olimpiadyspecjalne.pl
AKTUALNOŚCI
XXXVIII Śląski Dzień Treningowy Programu Treningu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych Zabrze 2024

Dnia 21 marca 2024 r. ekipa naszego klubu –  uczestników Programu MATP Olimpiad Specjalnych wzięła udział w XXXVIII Śląskim Dniu  Treningowym Programu Treningu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych Zabrze.
Zuzanna Skałbania, Marika Cojg , Wiktoria Ciołek, Martyna Pakura, Oliwier Kusak, Szymon Szeląg oraz Szymon Zawierucha,  jako uczestnicy Programu MATP ze Specjalnego Zespołu Szkolno – Rewalidacyjnego Szkoła Życia w Rybniku mieli okazję zaprezentować swoje trenowane konkurencje podczas wydarzenia szczebla regionalnego! Organizatorem wydarzenia był Oddział Regionalny Olimpiady Specjalne Polska – Śląskie wraz z Klubem Olimpiad Specjalnych „Komety” Zabrze. Dziękujemy!
Ogromne brawa dla naszych zawodników, ich trenerów z panem Adamem Jurzystą na czele oraz wszelkich zaangażowanych  nauczycieli i opiekunów!
Patronat medialny: TV Zabrze – relacja z wydarzenia znajduje się tutaj.
Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: ZS-R Szkoła Życia w Rybniku